Klimatizace Hyundai kondenzační jednotka LCAC pro VZT s AHU kitem (0-10V, modbus) řízení výkonu HCU-M18OU/2/CLIMAKIT R32 230V 5,3kW
Kód: CLIMAKITHCU-M18OU/2Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Chlazení -15 °C až +50 °C venkovní teploty
- Vytápění -20 °C až +24 °C venkovní teploty
- Zabudovaný ohřev kompresoru a vany venkovní jednotky
- AHU kit
- Řízení signálem 0-10V nebo přes Modbus
- 2místný digitální displej
- 2x beznapěťový vstup (chlazení, vytápění)
- 2x beznapěťový výstup (odmrazování, alarm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hyundai |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | -15°C |
| Chladící výkon: | 5,3 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | LCAC AHU-KIT |
| Příkon chlazení: | 1,59 |
| Příkon vytápění: | 1,62 |
| Topný výkon: | 6 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -20°C |
| Výkonový model: | 50 |
| Značka: | Hyundai |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/203/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/203/locked82227/, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

