Klimatizace Hyundai VRF venkovní HV8SO M560VH R410A 400V 56kW
Kód: HV8SO-M560VHDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Extrémně vysoká účinnost (DC inverter kompresor EVI a DC motory)
- Chlazení až do +55 °C venkovní teploty
- Vytápění až do -30 °C venkovní teploty
- Technologie EVI
- Chladivo R410A
- Řízení hladiny oleje
- Automatické monitorování chladiva
- Dynamický teplotní management
- Inteligentní odmrazování
- Až 18 zabudovaných snímačů venkovní jednotky
- Tichý režim
- Snadná a rychlá instalace
- Dlouhé propojovací potrubí
- Automatické adresování vnitřních jednotek
- Záruka 3 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hyundai |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -15 °C |
| Chladící výkon: | 5,6 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Provedení: | VRF venkovní horizontal |
| Příkon chlazení: | 22,9 |
| Příkon vytápění: | 1,55 |
| Topný výkon: | 5,6 |
| Typ chladiva: | R410A |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -30 °C |
| Výkonový model: | 560 |
| Značka: | Hyundai |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/174/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/174/locked82227/, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

