Klimatizace Hyundai VRF venkovní mini HV8MO M120C R32 400V 12kW
Kód: HV8MO-M120C-3PH-R3Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoká účinnost (DC inverter kompresor a DC motory)
- Chlazení až do +52 °C venkovní teploty
- Vytápění až do -20 °C venkovní teploty
- Ekologické chladivo R32
- Řízení hladiny oleje
- Dynamický teplotní management
- Inteligentní odmrazování
- Až 13 zabudovaných snímačů venkovní jednotky
- Tichý režim
- Snadná a rychlá instalace
- Dlouhé propojovací potrubí
- Automatické adresování vnitřních jednotek
- Záruka 3 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hyundai |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -15 °C |
| Chladící výkon: | 12,3 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Provedení: | VRF venkovní MINI |
| Příkon chlazení: | 3,37 |
| Příkon vytápění: | 2,86 |
| Topný výkon: | 12,3 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 120 |
| Značka: | Hyundai |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/173/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/173/locked82227/, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

