Klimatizace Panasonic PACi NX Elite split JET AIR STREAM smart KIT-140MC5ZH8 R32 400V 14,01kW
Kód: P-VTVF140MC5-PEU-140PZH4E8PCZ-AHRX0012Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Vysoký objem vzduchu až 5000 m³/h
- Dlouhá maximální vzdálenost přívodu vzduchu 30 m
- Celoroční chlazení a vytápění
- Smart Jet – samonaváděcí trysky
- Přesná regulace teploty
- Zabránění stratifikaci a udržování ideální teploty výhradně v obývaném prostoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 39 |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -20 °C |
| Chladící výkon: | 13,4 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Provedení: | JetAirStream |
| Příkon chlazení: | 3,96 |
| Příkon vytápění: | 4,59 |
| Topný výkon: | 15,3 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 150 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/129/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/129/locked82227/, |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

