Klimatizace Panasonic PACi NX Elite split nástěnná KIT-36PK3ZH5 R32 230V 3,6kW
Kód: S-3650PK3EU-36PZH3E5Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Vnitřní a venkovní jednotka
- Moderní design s plochou čelní stěnou
- Generátor nanoe™ X Mark 2
- Provozní rozsah až do 52°C při chlazení a do −20 °C při vytápění
- Chladivo R32
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kazetová |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Bílá |
| Energetická třída SCOP: | A++plusplus |
| Energetická třída SEER: | A++plusplus |
| Filtrace vzduchu: | NanoeX |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 27 |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -15 °C |
| Chladící výkon: | 3,6 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Nástěnný split |
| Příkon chlazení: | 0,73 |
| Příkon vytápění: | 0,83 |
| Topný výkon: | 4 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 35 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/113/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/113/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | CZ-RTC6,CZ-RTC6BL,CZ-RTC6BLW2,CZ-RTC6W,CZ-RTC6WBL,CZ-RTC6WBLW2,CZ-RTC5B,CZ-RWS3,CZ-CAPWFC2,PAW-RC2-KNX-1i,PAW-RC2-MBS-1,PAW-RC2-MBS-4,PAW-MBS-TCP2RTU,PAW-RC2-BAC-1,PAW-AZRC-KNX-1,PAW-AZRC-MBS-1,PAW-AZRC-BAC-1,CZ-CAPRA1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

