Klimatizace Panasonic PACi NX Elite venkovní U-250PZH4E8 R32 400V 22kW
Kód: U-250PZH4E8Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Venkovní jednotka
- Snadné připojení potrubí u potrubní jednotky s dělenou konstrukcí
- Vysoký externí statický tlak, maximální nastavení 200 Pa
- Chladivo R32
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kazetová |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -15 °C |
| Chladící výkon: | 22,0 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Příkon chlazení: | 8,04 |
| Příkon vytápění: | 6,76 |
| Topný výkon: | 24,0 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 250 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/120/unlocked/,https://klimavex.eu/disk/atsubory/121/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/120/locked82227/,https://klimavex.eu/disk/atsubory/121/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | PAW-280PAH3M-1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

