Klimatizace Panasonic PACi NX Standard split kazetová KIT-125PU3Z8 R32 400V 12,5kW
Kód: S-1014PU3EU-125PZ3E8CZ-KPU3Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Vnitřní a venkovní jednotka
- Generátor nanoe™ X Mark 1
- Panel (v × š × h / čistá hmotnost): 33,5 × 950 × 950 mm / 5 kg
- K dispozici pokročilá funkce Econavi (inteligentní snímač pro snížení plýtvání energií)
- Volitelný panel CZ-KPU3
- Provozní rozsah až do 43°C při chlazení a do -15°C při vytápění
- Chladivo R32
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kazetová |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Bílá |
| Filtrace vzduchu: | NanoeX |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 33 |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -10 °C |
| Chladící výkon: | 12,5 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Provedení: | Kazetový split |
| Příkon chlazení: | 3,49 |
| Příkon vytápění: | 2,82 |
| Topný výkon: | 12,5 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -15 °C |
| Výkonový model: | 125 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/117/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/117/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | CZ-KPU3,CZ-KPU3A,CZ-KPU3B,CZ-RTC6,CZ-RTC6BL,CZ-RTC6BLW2,CZ-RTC6W,CZ-RTC6WBL,CZ-RTC6WBLW2,CZ-RTC5B,CZ-RWS3,CZ-RWRU3,CZ-CFUNC2,CZ-CFUSCC1,CZ-CAPC3,CZ-CAPBC2,CZ-CFUNC2,CZ-CAPWFC2,PAW-RC2-KNX-1i,PAW-RC2-MBS-1,PAW-RC2-MBS-4,PAW-MBS-TCP2RTU,PAW-RC2-BAC-1,PAW-AZRC-KNX-1,PAW-AZRC-MBS-1,PAW-AZRC-BAC-1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

