Klimatizace Panasonic PACi NX Standard split kazetová KIT-36PY3Z5 R32 230V 3,6kW
Kód: S-36PY3EU-36PZ3E5CZ-KPY4Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Vnitřní a venkovní jednotka
- 4cestná kazetová jednotka 60 × 60 PACi NX Standard – PY3
- Generátor nanoe™ X Mark 2
- Panel (V × Š × H / čistá hmotnost): 30×625×625 mm / 2,8 kg
- Volitelný panel CZ-KPY4
- Provozní rozsah až do 43°C při chlazení a do −15°C při vytápění
- Chladivo R32
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PACi Standard |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Bílá |
| Energetická třída SCOP: | A+plus |
| Energetická třída SEER: | A++plusplus |
| Filtrace vzduchu: | NanoeX |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 25 |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -10 °C |
| Chladící výkon: | 3,6 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Kazetový split |
| Příkon chlazení: | 0,91 |
| Příkon vytápění: | 0,84 |
| Topný výkon: | 3,6 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -15 °C |
| Výkonový model: | 35 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/114/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/114/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | CZ-KPY4,CZ-RTC6,CZ-RTC6BL,CZ-RTC6BLW2,CZ-RTC6W,CZ-RTC6WBL,CZ-RTC6WBLW2,CZ-RTC5B,CZ-CFUNC2,CZ-CFUSCC1,CZ-CAPC3,CZ-CAPBC2,CZ-CAPWFC2,PAW-RC2-KNX-1i,PAW-RC2-MBS-1,PAW-RC2-MBS-4,PAW-MBS-TCP2RTU,PAW-RC2-BAC-1,PAW-AZRC-KNX-1,PAW-AZRC-MBS-1,PAW-AZRC-BAC-1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

