Klimatizace Panasonic PACi NX Standard venkovní U-100PZ3E8 R32 400V 9,5kW
Kód: U-100PZ3E8Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
- Venkovní jednotka
- Technologie nanoe™ X
- Provozní rozsah až do 43°C při chlazení a do -15°C při vytápění
- Chladivo R32
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kazetová |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Energetická třída SCOP: | A |
| Energetická třída SEER: | A++plusplus |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -10 °C |
| Chladící výkon: | 9,5 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Příkon chlazení: | 2,66 |
| Příkon vytápění: | 2,32 |
| Topný výkon: | 9,5 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -15 °C |
| Výkonový model: | 100 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/119/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/119/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | PAW-280PAH3M-1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

