Klimatizace Panasonic split nástěnná ETHEREA stříbrná KIT-XZ20-CKE R32 230V 2kW
Kód: CS-XZ20CKEWCU-Z20CKEDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Režim AI ECO: úspora energie až 20 %
- Vnitřní čištění: vysušuje a čistí vnitřek jednotky s technologií nanoe™ X
- nanoe™ X (Generátor Mark 3): neustálé zlepšování ochrany
- Aerowings 2.0: vyšší komfort s vylepšeným prouděním vzduchu
- Mimořádně tichý chod, pouhých 19 dB(A)
- Vestavěný adaptér wifi: inteligentní ovládání prostřednictvím aplikace Comfort Cloud
- Kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa
- Optimalizovaná konstrukce pro snadnou instalaci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panasonic Ethera |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Stříbrná |
| Energetická třída SCOP: | A++plusplus |
| Energetická třída SEER: | A+++plusplusplus |
| Extra funkce: | Vytápění do -20°C |
| Filtrace vzduchu: | NanoeX M3 |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 19 |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -10 °C |
| Chladící výkon: | 2,05 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Nástěnný split |
| Příkon chlazení: | 0,44 |
| Příkon vytápění: | 0,6 |
| Topný výkon: | 2,08 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 20 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/213/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/213/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | CZ-CAPRA1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

