Klimatizace Panasonic split nástěnná KIT-TZ25-CKE R32 230V 2,5kW
Kód: CS-TZ25CKEWCU-TZ25CKEDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- nanoe™ X (Generátor Mark 2): neustálé zlepšování ochrany
- Aerowings: vyšší komfort s vylepšeným prouděním vzduchu
- Mimořádně tichý chod, pouhých 20 dB(A)
- Vestavěný adaptér wifi: inteligentní ovládání prostřednictvím aplikace Comfort Cloud
- Kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa
- Elegantní, prostorově úsporný design, šířka jen 765 mm
- Optimalizovaná konstrukce pro snadnou instalaci 2.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panasonic nástěná BZ -TZ |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Bílá |
| Energetická třída SCOP: | A++plusplus |
| Energetická třída SEER: | A++plusplus |
| Filtrace vzduchu: | NenoeX M2 |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 20 |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -10 °C |
| Chladící výkon: | 2,5 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Nástěnný split |
| Příkon chlazení: | 0,65 |
| Příkon vytápění: | 0,79 |
| Topný výkon: | 3,3 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -15 °C |
| Výkonový model: | 25 |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/212/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/212/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | CZ-CAPRA1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

