Klimatizace Samsung kondenzační jednotka HighEE pro VZT s AHU kitem 0-10V řízení výkonu AC071/100XN1 R32 230V 7,1kW
Kód: MXD-K100XN1AC071BXAPKG/EUMWR-WG01KNDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- AHU Kit obsahuje 3 senzory – výparník IN/OUT, čidla teploty vzduchu (na odvodu a přívodu)
- Regulace 0-10V na základě teploty v prostoru / teploty odsávaného vzduchu / teploty za výparníkem
- Regulace výkonu 0-10V
- 1fázové el. napájení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samsung |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -20°C |
| Chladící výkon: | 7,1 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Příkon chlazení: | 1,64 |
| Příkon vytápění: | 1,77 |
| Topný výkon: | 8 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -25°C |
| Výkonový model: | 70 |
| Značka: | Samsung |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls= |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls= |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

