Klimatizace Samsung kondenzační jednotka pro VZT s AHU kitem 0-10V řízení teploty AC250/100XN R410A 400V 25kW
Kód: MXD-K100XNAC250KXAPNH/EUMWR-WG01KNDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- AHU kit obsahuje 3 senzory – výparník IN/OUT, prostorové nebo na výdechu (10m)
- Regulace výkonu 0-10V funguje na základě teploty v prostoru / teploty odsávaného vzduchu / teploty za výparníkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samsung |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -15 °C |
| Chladící výkon: | 2,5 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Topný výkon: | 27 |
| Typ chladiva: | R410A |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 250 |
| Značka: | Samsung |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls= |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls= |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

