Klimatizace Samsung kondenzační jednotka pro VZT s AHU kitem 0-10V řízení výkonu AC100/100XN1 R32 400V 10kW
Kód: MXD-K100XN1AC100RXADNG/EUMWR-WG01KNDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- AHU Kit obsahuje 3 senzory – výparník IN/OUT, čidla teploty vzduchu (na odvodu a přívodu)
- Regulace 0-10V na základě teploty v prostoru / teploty odsávaného vzduchu / teploty za výparníkem
- Regulace výkonu 0-10V
- 3fázové el. napájení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samsung |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Chlad. do von. tep. °C: | do -15 °C |
| Chladící výkon: | 10 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Příkon chlazení: | 3,44 |
| Příkon vytápění: | 3,5 |
| Topný výkon: | 11,2 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | do -20 °C |
| Výkonový model: | 100 |
| Značka: | Samsung |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

