Klimatizace Xiaomi split nástěnná MIJIA ECO A 12 R32 230V 3,7kW
Kód: BPE4563EUBPE4562EUDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Tichý provoz – od 20 dB(A)
- Tichý režim, režim spánku, režim turbo, režim odmrazování a odvlhčování
- Vysoká energetická účinnost A++
- Rozsah chlazení až do 60 °C venkovní teploty
- Rozsah vytápění až do -20 °C venkovní teploty
- Rychlé chlazení (do 30 s) a ohřev (do 60 s)
- AI režim úspory energie (až o 27 % nižší spotřeba)
- Hlasové ovládání (Google Assistant)
- Funkce Auto-clean
- Temperace na 8 °C
- Automatický restart
- Wi-Fi ovládání a aplikace Xiaomi Home
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Bílá matná |
| Energetická třída SCOP: | 4,0 A+ |
| Energetická třída SEER: | 6,3 A++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 20 |
| Chlad. do von. tep. °C: | +18°C |
| Chladící výkon: | 3,7 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Nástěnný split |
| Příkon chlazení: | 1,42 |
| Příkon vytápění: | 0,916 |
| Topný výkon: | 3,7 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -20°C |
| Výkonový model: | 35 |
| Značka: | Xiaomi |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/211/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/211/locked82227/, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

