Klimatizace Xiaomi split nástěnná MIJIA PRO ECO S 12 R32 230V 3,5kW
Kód: BPE4413EUBPE4412EUDetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Tichý provoz – od 19 dB(A)
- Tichý režim, režim spánku, režim turbo, režim odmrazování a odvlhčování
- Extra vysoká energetická účinnost A+++
- Rozsah chlazení až do 60 °C venkovní teploty
- Rozsah vytápění až do -32 °C venkovní teploty
- Rychlé chlazení (do 30 s) a ohřev (do 60 s)
- Gentle Airflow – distribuce vzduchu (přes 600 mikrootvorů) bez průvanu
- AI režim úspory energie (až o 27 % nižší spotřeba)
- Hlasové ovládání (Google Assistant)
- Funkce Auto-clean
- Temperace na 8 °C
- Automatický restart
- Wi-Fi ovládání a aplikace Xiaomi Home
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Xiaomi |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva vnitřní jednotky: | Bílá matná |
| Energetická třída SCOP: | 4,6 A++ |
| Energetická třída SEER: | 8,5 A+++ |
| Extra funkce: | Gentle Airflow |
| Hlučnost vnitřní jednotky: | 20 |
| Chlad. do von. tep. °C: | +18°C |
| Chladící výkon: | 3,5 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Nástěnný split |
| Příkon chlazení: | 0,875 |
| Příkon vytápění: | 0,86 |
| Topný výkon: | 3,6 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -32°C |
| Výkonový model: | 35 |
| Značka: | Xiaomi |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/209/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/209/locked82227/, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

