Tepelné čerpadlo Hyundai Extreme monoblok (spirála 9kW) HPMO R32 400V 14kW
Kód: HPMO-14-D1L3H9-A1Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoká účinnost – energetická třída A+++
- Velmi tichý provoz
- Ovládání až 4 externích oběhových čerpadel
- Maximální výstupní teplota vody až do 65 °C
- Účinné vytápění při teplotách venkovního vzduchu až do -25 °C
- Ohřev vany venkovní jednotky
- Zabudovaná el. spirála (bez spirály u modelu 06; 3kW u modelů 08-10; 9kW u modelů 12-16)
- Mechanický vodní filtr a čidlo teploty pro nádrž na TUV v dodávce
- Ovládání pomocí dodaného kabelového dálkového ovladače s menu v češtině
- Ekvitermické řízení podle venkovní teploty
- Řízení provozu podle výstupní teploty vody nebo podle teploty prostoru
- Dálkové ovládání přes Wi-Fi nebo nadřazený systém (Modbus) odkudkoli
- Různé funkce – dezinfekce, dovolená, tichý režim, omezení výkonu, kaskádové řízení
- Připojení na Smart Grid – provoz zařízení na základě vstupních signálů z fotovoltaického systému (úspora energie)
- Možnost ovládání 2 samostatných topných zón – například radiátory a podlahové vytápění
- Jednoduchá instalace a servis
- Záruka 5 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tepelná čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 kg |
| Extra funkce: | HPMO R32 |
| Label: | Archivovaný |
| Max. výstupní voda: | 65 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Provedení: | Monoblok |
| Příkon vytápění: | 3,15 |
| Qch pri von. tep. 35°C voda 7°: | 12,4 |
| Qvyk pri 7°C vonk, 35°C voda: | 14,5 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -25 °C |
| Výkon spirály (kW): | 9 |
| Výkonový model (kW): | 14kW |
| Wifi ovládání: | Zabudované |
| Značka: | Hyundai |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/168/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/168/locked82227/, |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

