Tepelné čerpadlo Hyundai Extreme PRO monoblok HPMO R32 400V 30kW
Kód: HPMO-30-D1L3H0-A1Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoká účinnost – energetická třída A+++
- Velmi tichý provoz
- Ovládání až 4 externích oběhových čerpadel
- Maximální výstupní teplota vody až do 60 °C
- Účinné vytápění při teplotách venkovního vzduchu až do -25 °C
- Ohřev vany venkovní jednotky
- Vodní filtr a snímač teploty pro nádrž na TUV
- Menu ovladače s češtinou, týdenní časovač
- Ekvitermická regulace podle venkovní teploty
- Regulace podle teploty prostoru nebo teploty vody
- Dvouzónové řízení pomocí externích termostatů
- Připojení na Smart Grid – provoz zařízení na základě vstupních signálů z fotovoltaického systému (úspora energie)
- Různé funkce – dezinfekce, dovolená, tichý režim, omezení spotřeby, kaskádové ovládání
- Jednoduchá instalace a servis
- Záruka 5 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tepelná čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 kg |
| Extra funkce: | HPMO R32 |
| Label: | Dopredaj |
| Max. výstupní voda: | 60 |
| Napájení: | 3f-400V |
| Provedení: | Monoblok |
| Příkon vytápění: | 7,7 |
| Qch pri von. tep. 35°C voda 7°: | 29,5 |
| Qvyk pri 7°C vonk, 35°C voda: | 29,93 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -25 °C |
| Výkon spirály (kW): | nemá |
| Výkonový model (kW): | 30kW |
| Wifi ovládání: | Zabudované |
| Značka: | Hyundai |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/24/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/24/locked82227/, |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

