Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea J-gen monoblok (spirála 3kW) T-CAP MXC R32 230V 9kW
Kód: WH-MXC09J3E5Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Aquarea T-CAP je řada jednotek určených pro modernizace i novostavby, které dokážou udržet celkový výkon i při extrémně nízkých teplotách.
- A+++ v režimu vytápění při 35°C
- Vodní čerpadlo s proměnnými otáčkami třídy „A“
- Vestavěný průtokoměr.
- Vestavěný magnetický vodní filtr.
- Konstantní výkon a provozní rozsah až do venkovní teploty -20°C.
- Výstupní teplota vody 65°C.
- Ovládání: Další funkce s volitelnou obvodovou deskou (ovládání 2 zón, bivalentní ovládání, kontakt pro chytrou síť a další).
- Možnosti připojení: Volitelné systémy Aquarea Smart a Service Cloud a integrace do projektů se systémy správy budov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panasonic Aquarea J-gen monoblok |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 kg |
| Extra funkce: | T-CAP monoblok |
| Max. výstupní voda: | 65 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Monoblok |
| Qch pri von. tep. 35°C voda 7°: | 9 |
| Qvyk pri 2°C vonk, 35°C voda: | 9 |
| Qvyk pri 7°C vonk, 35°C voda: | 9 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Účinnost COP (A+7/W35): | 5,08 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -20 °C |
| Výkon spirály (kW): | 3 |
| Výkonový model (kW): | 8 až 9kW |
| Wifi ovládání: | Volitelné |
| Značka: | Panasonic |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

