Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea K-gen split (spirála 3kW) SDC/UDZ R32 230V 7kW
Kód: WH-SDC0309K3E5WH-UDZ07KE5Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- COP až 5,33
- A+++ v režimu vytápění při 35 °C
- Vodní čerpadlo s proměnnými otáčkami třídy „A“
- Vestavěný průtokoměr
- Možnost dlouhého potrubí
- Vestavěný magnetický vodní filtr
- Provoz bez záložního ohřívače při venkovní teplotě -25°C
- Teplá voda s teplotou 60°C i při venkovní teplotě −10°C
- Optimalizované uživatelské rozhraní a vylepšené funkce (ovládání 2 zón, bivalentní ovládání)
- Volitelné systémy Aquarea Smart a Service Cloud a integrace do projektů se systémy správy budov
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panasonic |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 kg |
| Extra funkce: | SDC K-gen |
| Max. výstupní voda: | 60 |
| Napájení: | 1f-230V |
| Provedení: | Nástěnný split |
| Qch pri von. tep. 35°C voda 7°: | 6,7 |
| Qvyk pri 2°C vonk, 35°C voda: | 6,85 |
| Qvyk pri 7°C vonk, 35°C voda: | 7 |
| Typ chladiva: | R32 |
| Účinnost COP (A+7/W35): | 4,86 |
| Vyk. do von. tepl. °C: | -25 °C |
| Výkon spirály (kW): | 3 |
| Výkonový model (kW): | 6 až 7kW |
| Wifi ovládání: | Volitelné |
| Značka: | Panasonic |
| Volne dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/67/unlocked/,https://klimavex.eu/disk/atsubory/68/unlocked/, |
| Uzamknute dokumenty: | https://klimavex.eu/disk/subory/reloaddata.php?urls=https://klimavex.eu/disk/atsubory/67/locked82227/,https://klimavex.eu/disk/atsubory/68/locked82227/, |
| Prislusenstvo: | PAW-TS1,PAW-TS2,PAW-TS4,CZ-TK1,PAW-BTANK50L-2,PAW-BTANK100L,CZ-NV2,PAW-3WYVLV-HW,CZ-NS5P,CZ-NE2P,PAW-AW-MBS-H,PAW-WTRAY,PAW-GRDSTD40,PAW-GRDBSE20,CZ-TAW1B,CZ-TAW1-CBL,PAW-A2W-TSOD,PAW-A2W-TSRT,PAW-A2W-TSBU,PAW-A2W-TSHC,PAW-A2W-TSSO,CZ-RTW1,PAW-A2W-EXTMETER,PAW-EANODE2,PAW-EANODE3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

